2020
Roma műveltségi verseny

Hagyományteremtő szándékkal 2018. április 25-én került első alkalommal megrendezésre a műveltségi verseny.

A helyezettek korosztályonként és kategóriánként

Korosztály: ÁLTALÁNOS ISKOLA

1. helyezett: RADICS GÁBOR, Nagyszekeresi Petőfi Sándor Általános Iskola. Felkészítő tanára: Széles Ernőné
2. helyezett: NAGY PÉTER, Méhteleki Általános Iskola, Felkészítő tanára. Kelemenné Felleg Edit
3. helyezett: NAGY ILDIKÓ, Méhteleki Általános Iskola, Felkészítő tanár: Gyöngyösi Levente

KorosztályKÖZÉPISKOLA

  1. helyezett: JÓNI BETTINA, Dankó Pista Egységes Óvoda-Bölcsőde, Általános Iskola, Középiskola, Kollégium és AMI
  2. helyezett: BALOGH VIKTÓRIA, Dankó Pista Egységes Óvoda-Bölcsőde, Általános Iskola, Középiskola, Kollégium és AMI
  3. helyezett: ROSTÁS JUDITKA, Dankó Pista Egységes Óvoda-Bölcsőde, Általános Iskola, Középiskola, Kollégium és AMI

Különdíj: BALÁZS SÁNDOR „HERCEG”, Dankó Pista Egységes Óvoda-Bölcsőde, Általános Iskola, Középiskola, Kollégium és AMI

 

 Kategória: ROMA TÁNC és ZENE

 Korosztály: ÁLTALÁNOS ISKOLA

  1. helyezett: UTASSY SISTERS csapat, akik az Utassy József Általános Iskola iskolából érkeztek, Tarnaleleszről.
  2. helyezett: DANKÓ KICSINYEK csapat, akik a Dankó Pista Egységes Óvoda-Bölcsőde, Általános Iskola, Középiskola, Kollégium és AMI iskolából érkeztek.
  3. helyezett: HORVÁTH VIRÁG, aki a Nemzetiségek Háza Máriapócs versenyzőjeként lépett fel.

Különdíj: KÁZSMÁRKI NEFELEJCSEK csapat, Fogarasi János Általános iskolából, Kázsmárkról.

 

Korosztály:     KÖZÉPISKOLA

  1. helyezett: TKBG Hagyományőrző Cigány Táncegyüttes, akik a A Tan Kapuja Buddhista Gimnáziumból érkeztek, Alsószentmártonról.
  2. helyezett: Gandhi Hagyományőrző Együttes, akik a Gandhi Gimnázium, Kollégium és AMIból érkeztek, Pécsről.
  3. helyezett: FARKAS ERIK, aki a Nemzetiségek Háza Máriapócs versenyzőjeként lépett fel.

Különdíj: Dankó Gimi

 

ÁLTALÁNOS TESZT ÉS PROJEKTFELADAT

 

  1. helyezett: Szekeresi útkeresők, Nagyszekeresi Petőfi Sándor Általános Iskola, Felkészítő tanár: Széles Ernőné
  1. helyezett: 6 felső, Dankó Pista Egységes Óvoda-Bölcsőde, Általános Iskola, Középiskola, Kollégium és AMI, Felkészítő tanár: Széles Szabolcs
  1. helyezett: TKBG Hagyományőrző Cigány Táncegyüttes, A Tan Kapuja Buddhista Gimnázium, Felkészítő tanár: Baloghné Gyurkovics Renáta
INTÉZMÉNYÜNKRŐL
marks
A közoktatás teljes vertikumát átfogva igyekszünk befogadó oktatási-nevelési intézményként tevékenykedni 2 éves kortól a felnőttek oktatásáig.
KÖVESS MINKET!
Facebook Instagram Pinterestr Google+